מדידים

חברת מושיינטק בע"מ הינה יבואנית רשמית של חברת PCB 

חברת PCB מובילת הענף לייצור חיישנים ומערכות בדיקה איכותיות למערכות ניסוי, מחקר ופיתוח. המומחיות של להתאים את החיישן למשתמש ולאפשר מדידות אמינות ומדויקת. 

חיישני ICP הפכו להיות המקור העיקרי של החברה לצמיחה מוצלחת וממותגת היטב בתעשייה.

 

במהלך השנים חברת PCB הרחיבה את ההיצע שלה בעזרת ההצלחה של מוצרים וצמיחה מהירה במכירות. חברת PCB היא חוד החנית בטכנולוגיה ופיתוח של מדידים וסנסורים. 

במושיינטק בע"מ תמצאו את מיטב מוצרי PCB כגון: חיישני תאוצה Piezo electric, מדי לחץ, מדדי מעוות, מיקרופונים לניסויים IEPE, חיישני מומנט, מערכות כיול ועוד רבים אחרים.

PCB הינה חברה שדואגת לייצר מוצרים מתקדמים באיכות גבוה ואמינות ללא רבב עם אחריות לכל החיים. כמו כן חברת PCB שמה דגש על תמיכה והקשבה לצרכי לקוחותיה כך שמאפשר פיתוח Custom לפי דרישה. 

חברת מושיינטק בע"מ הינה המשווקת המורשית של PCB, מושיינטק מספקת ידע טכנולוגי נרחב ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך ומתן מענה לכל לקוח בכל זמן עם הרבה רקע, ניסיון, ושעות רבות של עבודה עם מוצרי החברה כמשתמשים.

לפניכם קטגוריות של מוצרי PCB המקושרים לאתר הרשמי. כל מוצרי הקטגוריה זמינים ללקוחות מושיינטק בישראל. 

PCB Sensors 

מדי לחץ

למדידות קלאסיות ופיצוצים

לחצים: מ50 ועד עשרות אלפי PSI

מדידי הלחץ של חברת PCB מתאפיינים בכך שמיועדים למגוון רחב של אפליקציות – החל ממדידת לחץ במעבדה ועד כדי מדידת לחץ אל מול פיצוץ. ניתן לרכוש מדידים המיועדים למדידת לחץ חוזר ולחץ חולף במגוון רחב של טווחי עבודה.

מדי לחץ באתר PCB

מדי כוח,מומנט ומעוות רב פעמי

מדי כוח,מומנט ומעוות רב פעמי

למדידת תופעות דינמיות

ביסוס החיישנים על גביש פיאזואלקטרי, מקנה לחברת PCB את היכולת לקבלת זמני תגובה מהירים יותר אל מול התבססות על גשר ויטסטון. הנוחות והקלות ללא הצורך בהגברה מורכבת מהווה היתרון מהותי. לראשונה, חברת PCB מציגה חיישן מעוות רב פעמי על בסיס ICP – להדגמות, נא ליצור קשר עם חברת מושיינטק.

מדי כוח ומומנט באתר PCB

מגברים ואביזרים נלווים

מגברים ואביזרים נלווים

לתמיכה ותפעול מגוון חיישני חברת PCB

חברת PCB מייצרת חיישנים המבוססי גביש פיאזואלקטרי וMEMS. שני סוגי החיישנים מצריכים הגברה יעודית ועל כן ניתן לרכוש מגברים מתאימים. המגברים מיועדים לערוץ בודד או מספר רב של ערוצים, כאשר ניתן לשלוט על הגבר הערוץ ועוד.

מגברים ואביזרים באתר PCB

מדי תאוצה חד ותלת ציריים

למדידת רעידות והלמים

תאוצה: מ- 1G עד עשרות אלפי G

תדרים: DC ועד עשרות אלפי הרצים

לחברת PCB מגוון רחב של מדי תאוצה מבוססי ICP, MEMS והתנגדות. בחירת מדיד מצריכה היכר עם האפליקציה הנמדדת, כאשר נשים דגש לתכונות הבאות: משרעת רצויה, טווח תדרים, כמות צירים ועוד.

מדי תאוצה באתר PCB

מיקרופונים

מגוון רחב של אמפליטודות ותדרים כולל אביזרים נילווים

המיקרופונים של חברת PCB מיועדים לעולם מדידות האקוסטיות. המיקרופונים יכולים לשמש במגוון רחב של אפליקציות, החל ממדידת רעשים במפעלים ועד לתופעות בעולם הביטחוני. חברתנו מציעה מגוון פתרונות החל במיקרופונים (לגלים מוחזרים וחולפים), מגברים, אביזרים נלווים ועוד.

מיקרופונים באתר PCB

כבילה

מגוון רחב של כבלים

לתמיכה בחיישנים חד ציריים ותלת צירים

כבילה הינה הטווח בין המדיד לדוגם. השימוש בכבילה איכותית הינו אבן דרך בהצלחה במדידות בניסוי. חברת PCB מציעה מגוון רחב של כבילה, החל מכבילה של סנטימטרים בודדים ועד לכבילה של עשרות מטרים המיועדת למדידים חד צירים ותלת צירים המבוססי גביש פיאזואלקטרי.

כבילה באתר PCB

אנגלית כפתור
  • פייסבוק אייקון שחור
  • YouTube - Black Circle

Copyright ©  MotionTech LTD - All rights reserved
info@motiontech.co.il

מושיינטק תמיד לרשותך

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם