חיפוש
  • MotionTech

צילום מהיר

צילום מהיר הגיע אלינו בשנת 1878 ע"י אדוארד מייברידג' כאשר חקר האם כל רגלי הסוס יחדיו נמצאות מעל לקרקע בזמן דהירה מהירה. חברת בל (ממציאת הטלפון) הייתה מהחברות הראשונות שהשתמשו בטכנולוגיה של צילום מהיר שפותחה על ידי קודאק עוד בתחילת שנות השלושים של המאה הקודמת, אז השתמשו בסרט צילום 16 מ"מ עם 1000 פריימים לשניה ואורכו היה 30 מטרים.

שינוי טכנולוגיית הצילום מסרט צילום "פילם" לדיגיטלי בסוף המאה שעברה, אפשר לחוקרים ומפתחים להנחיל מהפכה של ממש בתעשיית הצילום, כמו כן גם תעשיית הצילום המהיר הרקיע שחקים עם טכנולוגיות ותוצאות פורצות דרך.

היום במושיינטק בע"מ תוכלו למצוא את ענקיות הצילום המהיר כגון: Photron , Fastec, Optomotive ועוד מצלמות אלה מציגות איכות תמונה ברזולוציות גבוהות ומהירויות אדירות של עד 2.1 מיליון פריימים לשניה.

מצלמות צילום מהיר נמצאות היום בתעשיות רבות כגון: תעשיות ביטחוניות עוזרות בניתוח בליסטי והתבוננות מדויקת בניסויים, תעשייה רפואית, אוניברסטאות, מדע, ועוד.

מושיינטק בע"מ היא יבואנית מורשית של חברת פוטרון, פסטק, אופטומוטיב ועוד יצרניות של מצלמות מהירות.

במושיינטק ניתן להשיג את הדגמים החדשים ביותר של פוטרון כגון: נובה, SAZ, Mini, ועוד. כמו כן ניתן למצוא גם את פסטק ואופטומוטיב עם דגמים חדישים המתאימים לכל קשת התעשיה.

במושייטק אנו שמים דגש על ליווי צמוד של הלקוח לאורך כל תהליך הרכישה, כולל סיורים בשטח והתאמה נכונה של מצלמה מהירה עבורכם, אצלנו תמצאו את התוכנות והמוצרים הנלווים כגון תאורה, חצובות וכו במחירים אטרקטיביים ביותר בשוק. רק כך תגיעו לתוצאות הטובות והמדוייקות ביותר.

חברת MotionTech יבואנית מורשית למצלמות מהירות לתעשייה, סורקי תלת מימד ועוד. מציגה לפניכם 4 מצלמות של Photron. המצלמות מכוונות באותה רזולוציה, אותו צמצם בעדשה, ואותו זמן חשיפה. ככל שערך ה-ISO גדול יותר, כך המצלמה רגישה יותר לאור. על אף רגישותה הגבוהה לאור של מצלמת ה-NOVA, רמת הרעש שלה עדיין נמוכה כמצופה בתחום הצילום המהיר.

חשוב לציין כי בכל המצלמות של Photron, על אף הרגישות הגבוהה אין הגבר דיגיטלי. גם במצלמת NOVA 64,000ISO זו הרגישות הטבעית של החיישן.

המדידות לפי תקן ISO12232: ללא ISO 64,00 IR לפי אור טונגסטון 160,000 ISO31 צפיות
אנגלית כפתור
  • פייסבוק אייקון שחור
  • YouTube - Black Circle

Copyright ©  MotionTech LTD - All rights reserved
info@motiontech.co.il

מושיינטק תמיד לרשותך

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם