09-9566466
קבע פגישת יעוץ

יעוץ וניסויים

עם ניסיון בפועל של מאות ניסויים במעל 15 שנים, חברת מושיינטק רואה עצמה כמתמחה במרכיבי התיעוד והמדידה של מערך ניסוי מעבדה או שטח.

ניסוי בהגדרתו הוא התנסות, אי וודאות, הצלחות ולעיתים לא מעט כישלונות בדרך הכרוכים בעלויות שלא תמיד צפויות מראש.

כמו כן, התארגנות לניסוי כרוכה בעלויות ולוגיסטיקה לא פשוטה של צוות, שטח ניסוי, בטיחות, ביטחון, אבטחת מידע, מערכות הקלטה, חיישנים, תצפית וכו'.

התנהלות נכונה עם מחשבה מבוקרת עתידה למזער את הסיכונים ולהביא להצלחה יתרה של מטרות כל ניסוי.

צור איתנו קשר ליעוץ והכוונה

אימייל
נייד
אימייל

אימייל

שירותי החברה

ייעוץ בהקמת מערך ניסוי
צילום מהיר ומדידות

חברת מושיינטק שמחה להביא לשולחן התכנון ולמימוש בפועל את הניסיון שצברה בעיקר בתחומים כגון צילום מהיר, פענוח ועיבוד תמונה, תשתיות, אפיון סנסורים, התקנה ודגימה בקצבים גבוהים ובהתאם לצורך הפיזיקלי, הרכבת דוח מסכם שמכיל את כלל האמצעים בשטח ובהתאם לצרכי כל פרויקט באופן פרטני.

סריקות וסורקי תלת מימד,
Inspection ו-Reverse Engineering

סריקה של מוצר בתלת מימד, בגדלים ותכונות שונות. חברת מושיינטק מחזיקה במלאי של סורקים לטובת הדגמה ושירות, כמו כן משווקת סורקי אור ולייזר לסריקה של עצמים בגודל זעיר של כחלקי המילימטרים ועד למטרים ספורים. חברתנו הינה ספקית מורשית למכירה והדרכת תוכנות עיבוד קבצי סריקה של חברת 3D Systems עבור תוכנות Geomagic Control X, Geomagic Design X ו-Geomagic Wrap לטובת בקרה ו-Reverse Engineering .

מדידות פיזיקליות בתחום אוטומטיבי,
ניסויי מעבדה וניסויי שטח

צוות יוצא יחידת הניסויים של צה"ל (נס"א), בעל ניסיון עשיר של ניסויי שטח, יכולת של דגימה ומדידות מבוססות חיישנים כדוגמת תאוצה, לחצים, GPS , ג'יירו, מדי מעוות וטמפרטורה על בסיס מערכות דגימה וחיישנים שבמלאי, או התממשקות לרוב המוחלט של החיישנים הקיימים בתעשייה, כולל יכולת פענוח ועיבוד אותות מלווים בדוחות מקצועיים.

דילוג לתוכן